ZadzwońWyceń teraz

Nowa mobilna strona REIKER

Mamy przyjemność zaprezentowania nowej mobilnej odsłony Reiker CfC. Wiemy, że dotychczasowa witryna też przypadła Wam do gustu, ale zdajemy sobie również sprawę, że był na niej delikatny „chaos” 😉

Z dniem 11.09.2018 oddajemy w Wasze ręce nową stronę, dopasowaną do wszystkich urządzeń. Strona powinna być teraz bardziej przejrzysta, czytelna i w szybki sposób można odnaleźć interesujące zagadnienia. Przede wszystkim bardziej czytelny jest podział materiałowy produktów. W wersji mobilnej ułatwiamy Wam kontakt z nami. Teraz cały czas dostępna jest opcja CTA (Call to Action), czyli funkcja szybkiego kontaktu z nami bez przeszukiwania strony. Jeśli w danej chwili będziecie chcieli z nami porozmawiać – po prostu wystarczy na telefonie nacisnąć „ZADZWOŃ”.
Strona prowadzona jest w trzech językach: Polski, Niemiecki oraz Angielski. Ale ponieważ nasze produkty dostarczane są już do 6 państw w Unii Europejskiej, nie wykluczamy wprowadzenie kolejnych języków.

Staramy się umieszczać tyle zdjęć ile jest to możliwe, gdyż galeria ułatwia Wam decyzje co do koloru maskownicy. Dlatego też zapraszamy do przesyłania zdjęć maskownic, aby kolejni klienci mogli wzorować się na Waszych pomysłach.
Mamy nadzieję, że strona ułatwi nam komunikację co również przyśpieszy realizację zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem produktów: https://reiker.pl/#products

Pozdrawiamy, zespół Reiker CfC 🙂

reiker.pl w nowej odsłonie

Nowa strona Reiker.pl dostępna również na urządzeniach mobilnych