ZadzwońWyceń teraz

O nas

Witamy na stronie REIKER – producenta i dostawcy standardowych, jak i wysoce wyspecjalizowanych kratek, osłon, maskownic i podestów na grzejniki kanałowe. Specjalizujemy się w produktach bardzo dobrej jakości, dostosowanych do Twojego otoczenia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do nowoczesnych, industrialnych wnętrz, jak i do tradycyjnych pomieszczeń. Bogata oferta produktowa pozwala dostosować się do oczekiwań klienta i sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom. Nasze kratki do grzejników kanałowych tworzą ciepłą atmosferę w domu, w miejscu pracy i w każdej innej przestrzeni, w której są obecne nasze produkty. Jesteśmy nie tylko pasjonatami formy, ale również różnego rodzaju materiałów: od drewna poprzez aluminium i stal. Sięgamy po tradycyjne, jak i nowoczesne kształty. Bawimy się formą, dostosowujemy kolory, aby idealnie współgrały z Twoim otoczeniem. Wszystko to po to, aby tam, gdzie gościmy – w domu, w firmie i w jakiejkolwiek innej przestrzeni, nasze elementy tworzyły prawdziwą harmonię z resztą otoczenia. Poznaj naszą wciąż rozwijającą się gamę produktów.

Nasze standardy

Funkcjonalność

Zastosowanie specjalnie skonstruowanych profili z odpowiednimi dystansami pozwala na idealną cyrkulację powietrza. Łatwy demontaż kratki umożliwia szybkie oczyszczenie wnętrza kanału. Do każdego zamówienia dokładamy kilka zapasowych szczebli.

Komfort

Maskownice dostosowane są swoim charakterem do każdego wnętrza. Wybór odpowiedniego materiału oraz koloru sprawia, że harmonizują z otoczeniem. Całość daje wrażenie komfortu, gdzie żaden element nie zaburza całości.

Perfekcja

Zależy nam, aby na każdym etapie nasi klienci byli zadowoleni. Przykładamy dużą wagę do całościowego procesu obsługi. Od momentu wysłania zapytania dotyczącego oferty, poprzez doradztwo na temat produktu, po specjalistyczne, bezpieczne zapakowanie przesyłki. Aż w końcu po dostarczenie maskownicy wprost do domu czy firmy.

Trwałość

Osłony cechuje solidność i trwałość. Wysoka jakość użytych surowców, precyzja w doborze materiałów oraz dbałość o każdy szczegół powodują, że kratki służą naszym klientom przez długie lata.

Jakość

Wieloletnia praktyka oraz szerokie doświadczenie w pracy z różnorodnym materiałem pozwoliło nam wypracować naszą indywidualną jakość. Tysiące zadowolonych klientów, ich pozytywne opinie i zdjęcia maskownic już po zamontowaniu w domu czy w biurze są naszą najlepszą wizytówką.